RELAX-STRYI

Вікенд в термалах Угорщини та Закарпаття

АГЕНЦІЯ - RELAX

Опис

К-ть осіб: 
1
Дата: 
07.03.21
Маршрут: 
Львів – Егер – Мішкольц-Тапольце/Хайдусобосло – Будапешт – Косино – Львів

 

  1. День
    7:30 – виїзд зі Львова, денний переїзд через Карпати.
    12:00 – виїзд з Мукачево. Проходження кордону.
    Можливість відвідати  Долину Красунь, тут на Вас чекає смачна вечеря з справжнім угорським гуляшем, другою стравою та десертом, ну і звичайно з дегустацією знаменитих егерських вин  (вхідний квиток 15€)!

Переїзд в сторону Мішкольц-Тапольце.
Увага! На виїзд 10/05/2019 - переїзд в Хайдусобосло – країну цілющих вод.
Розміщення в готелі *** в Угорщині. 
Ночівля в готелі.
2-День
Сніданок.
08:30 – переїзд в Мішкольц-Тапольце, відвідання унікального не тільки в Угорщині, але й в Європі природного утворення – печерної купальні  (вхідний квиток 10€). У вимитих за тисячоліття термальними водами печерах в особливу насолоду перетворюють купання світлові ефекти, підземна річка, «перлинна ванна», де кожний може відчути себе римським патрицієм, насолодитись печерним водоспадом та розслабитись в гарячих басейнах.
Не забудьте рушник та купальний костюм! 
Увага! На виїзд 10/05/2019 - 09:00 – відвідання лікувально-оздоровчого термального курорту Хайдусобосло (вхідний квиток 2000F≈7€). Семидесятилітню купальню наповнює термальна вода температурою 75 градусів за Цельсієм. Загальна площа водної поверхні її 22 басейнів складає 10 тисяч квадратних метрів. Після курсу лікування у 90 процентів тих, хто приїхали сюди на лікування захворювань опорно-рухового апарату, а також шкірних та гінекологічних захворювань, лікарі констатують помітне покращення. Такому результату, мабуть, сприяє і унікальний клімат цієї місцевості. 
12:00 – Рекомендуємо екскурсію до столиці Угорщини – міста Будапешт, справжньої перлини на Дунаї (30€). Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці – площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац, ну і звичайно фото на фоні найкрасивішого у світі Парламенту. Поєднання природи та архітектури – це Будапешт! 
Вільний час в місті.
Рекомендуємо відпочинок в термальних купальнях Сечені (вхідний квиток ≈ 17€)
Рекомендуємо Вам насолодитись прекрасним видом з гори Геллерт (трансфер 8€). На правому схилі гори Геллерт, у вирі зелені стоїть пам'ятник святому Геллерту - венеціанському абату, який приїхав до Угорщини на запрошення першого угорського короля Святого Іштвана, хрестити угорців. Мало хто знає, що 400 років тому на горі стояла турецька фортеця, 300 років тому тут пролягав шлях хрестоносців, а на початку ХІХ століття було відкрито астрономічну обсерваторію, відому у всій Європі.. 
Чудовим завершенням дня для Вас стане програма «Будапешт в ілюмінації» – прогулянка на кораблику по Дунаю з келихом шампанського (18€). Сім мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом. 
Повернення в готель.
Ночівля в готелі.
3-день
Сніданок.
08:30 - виселення з готелю, переїзд по території Угорщини в Україну. Проходження кордону.
По дорозі рекомендуємо оздоровитись в термальних водах Закарпаття – сучасному оздоровчо-рекреаційному комплексі «Косино» (400грн / 3 години для дорослих, діти з дорослими до 150 см - безкоштовно).  Унікальне термальне родовище в Косино було виявлено ще в 1988 році. Гарячий гейзер термальної води прямує із свердловини глибиною 1190 м під землею та потрапляє в термальний басейн з температурою 40-45°C та не проходить жодної фільтрації, щоб усі відвідувачі мали змогу відчути на собі цілющі властивості води.
Термальна вода в Косино володіє загально-оздоровчим ефектом на організм, наповнюючи його необхідними для нормального функціонування речовинами та мікроелементами. Води Косинського родовища призначені для зовнішнього застосування при наступних захворюваннях: опорно – руховий апарат, захворювання серцево – судинної системи, захворювання нервової системи та ін. 
Прибуття у Львів (ввечері, біля 24:00).
 
У вартість туру не входить:
екскурсії за додаткову плату;
вхідні квитки;
трансфери;
проїзд в громадському транспорті та таксі.
 
 

Relax-Stryi © Всі права захищено - Копіювання матеріалів можливе тільки при наявності прямого посилання на оригінал.
— Made with Serhiy Kopylov —