RELAX-STRYI

Прага та Дрезден: наші люди всюди

АГЕНЦІЯ - RELAX

Опис

К-ть осіб: 
1
Дата: 
27.03.21
Маршрут: 
Львів - Прага - Дрезден - Львів

 
1-День
Львів
12:00 - збір групи на залізничному вокзалі у м. Львові
12:30 - виїзд зі Львова. Перетин україно-польського кордону.
Пропонуємо факультативно екскурсію у Кракові (10€). Для туристів, які не бажають відвідати екскурсію в Кракові, - пропонуємо трансфер до центральної частини міста (5€). Для решти туристів вільний час в торговому центрі.
2-День
Прага  - місто, в якому хочеться гуляти і гуляти, постійно відкриваючи все нові і нові місця! Пішохідна екскурсія по місту - це справжня пригода зі смаком легенд, таємничості, часом шокуючою і заворожуючою душу правдою, про події минулих років. 
Факультативно  пропонуємо:
-  прогулянку на кораблику по р. Влтаві. Ти побачиш стару Прагу з унікальних ракурсів, і звісно загадаєш заповітні бажання, пропливаючи під безліччю чарівних мостів в самому серці міста (25€)

-  Збір групи. Переїзд в готель на околиці міста. Ночівля.
3-День
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час
- "Колиска німецької Саксонії -  Дрезден" (33€). Прогулюючись центром міста, з його колишньою Резиденцією саксонських курфюрстів і королів, видом на чудовий ландшафт Ельби, Ти відчуєш неповторний шарм «Флоренції на Ельбі» - міста мистецтва, старовинної витонченої архітектури, величезних музейних колекцій, оркестрів та хорів зі світовим ім'ям.
-Дрезденська галерея, або Галерея старих майстрів (20€) - одне з найбільших у світі зібрань живопису. Часто порівнюється з Лувром, Московським музеєм образотворчих мистецтв ім. А.С Пушкіна і галереями Ватикану.

-Кам'яний бастіон Саксонії Бастай (18€). Розташований на річці Ельба,  утворений в процесі ерозії більше мільйона років тому, який сам по собі став своєрідним дивом інженерії.
Трансфер у м. Дрезден на громадському транспорті (у випадку не здійснення факультативу у м. Дрезден)

-Містечко Майсен (22€) - одне з найстаріших міст Саксонії, яке відоме на всю Європу своїм фарфором, старовинним величним замком Альбрехтсбург заснованим в 10 ст. н.е.
Збір групи. Нічний переїзд до Львова.
4-День
Прибуття до Львова орієнтовно 12:00.

 

.

У вартість туру входить:
- проїзд автобусом єврокласу;
- проживання у готелях 2-3*;
- харчування - сніданки в готелях;
- супровід керівника групи;
- оглядові екскурсії згідно програми туру;
- групове медичне страхування;
Додатково оплачується:
- рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
- особисті витрати
- депозит на факультативні екскурсії - 18 євро. Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти не повертаються.
 
 

Relax-Stryi © Всі права захищено - Копіювання матеріалів можливе тільки при наявності прямого посилання на оригінал.
— Made with Serhiy Kopylov —