RELAX-STRYI

Париж - місто кохання

АГЕНЦІЯ - RELAX

Опис

Дата: 
31.03.21
Маршрут: 
Львів - Прага - Париж - Берлін - Краків - Львів

 
1 день
08:30 Збір групи на головному залізничному вокзалі м. Львова
09:00 Виїзд зі Львова.

Переїзд на українсько-польський кордон.
Переїзд в Прагу по території Польші та Чехії.
Поселення в готель. 
Ночівля.

2 день
Сніданок. 
Виселення з готелю.

 "Старе місто" (пересування по місту на громадському транспорті за власні кошти.) Вацлавська площа, собор Марії Сніжної, Порохова вежа, Муніципальний дім, костел святого Якуба, Староміська площа, єврейське місто, а також Клементіум - колишнє місто єзуїтів.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Празьким Градом (13€). Празький Град - це місце перебування президента ЧР. Ви побачите найбільший у країні Храм святого Віта. Екскурсія закінчиться в Південних садах Празького граду.
 Прогулянка корабликом по Влтаві (дор. 28€; діти до 11,99 р. 23€) Де нас чекатиме затишний катер з кондиціонером та довгоочікуваний аператив і шведський стіл з широким вибором холодних закусок і гарячих страв. Під цікаві розповіді гіда ми зробимо двогодинну прогулянку по Влтаві, милуючись видами історичних пам'ятників і будівель по берегах, таких як Рудольфінум, Карлів міст, величний Празький замок, Національний театр, Вишеград та інші.
Екскурсія “Пивними дорогами Праги" (дор. 23€; діти до 11,99 років без дегустації пива 18€). 
Можливість відвідати знамениті пивні та послухати історії про них, і подивитись як варять пиво. "Вечірня Прага" (12€) Ви зможете взяти участь у містичному спектаклі, просочитися духом середньовічної Праги та її старовиною.
17:30 Нічний переїзд в Париж.
3 день
Париж, місто, про яке неможливо забути лише раз його відвідавши ...
Оглядова екскурсія по Парижу.  Паризькі прогулянки заводять у минуле, в пам'ять серця, у потаємні куточки душі.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір: (Пересування по місту на громадському транспорті за власні кошти.)
Прогулянку на кораблику по Сені (дор. 17€; діти до 11,99 р. 12€).
 Вежа Монпарнас (17€) На верхніх паверхах є разноманіттні кафе і сувенірні магазини.
Швидкісний ліфт дозволяє підняться до 56 поверху всего за 38 секунд, а далі, до 59-го доведеться іти вже по сходовій клітці. З висоти відкривається унікальний вид на Париж.
  Поселення в отель.
Ночівля.
4 день
Сніданок. 
Виселення з готелю.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

Діснейленд (20€ трансфер + вхідний квиток).  Тут ми зможемо прокататись в старовинному потязі залізницею, побачити героїв різних диснеївських мультфільмів, зануритися в атмосферу всесвітньо відомих казок. Зустрітися з вогнедихаючим драконом, здійснити політ на літаючому кораблі над нічним Лондоном, побувати в будинку знаменитого Робінзона Крузо на вершині дерева.
Екскурсію в Версаль (38€). Королівський Версаль - символ шику, могутності і багатства країни, - столиця Франції протягом 107 років.
"Мистецтво краси - Лувр" (35€) - один з найбагатших музеїв в світі. Тут можна милуватися роботами Леонардо Да Вінчі, Рембрандта, Тиціана, Рафаеля, Богиня Ніка, Венера Мілоська ...
Екскурсія по Латинському кварталу (17€). Нас чекають: острів Сіте, де розташовані Собор Паризької Богоматері і Палац Правосуддя - місце служби комісара Мегре. Латинський квартал: університет Сорбонна, Люксембурзький сад - найкрасивіший сад Парижа.
Вечірня програма "Вогні нічного Парижу" (дор. 28€; діти до 11,99 р. 20€) Нас будуть дивувати і захоплювати: величена Тріумфальна Арка, чарівність мосту Мірабо, Марсово поле, незрівняні Єлисейські поля і оглядова площадка Трокадеро, район Ла Де Фанс, на завершення екскурсії нас зачарує неперевершена красуня – яскрава Ейфелева вежа.
18:00 Нічний переїзд в Берлін.
5 день
Прибуття в Берлін.
Пішохідна екскурсія по Берліну.   Ви відкриєте для себе таємничі кутки Берліна і цікаві історичні факти і побачите основні визначні пам'ятки німецької столиці.
Вільний час в Берліні.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Музей Пергамон (дор. 26€; діти до 11,99 р. 20€)- знаменитий Пергамський вівтар одне з семи чудес світу, ворота Іштар з Вавилону, ворота Мілетського ринку.
Екскурсія «Обід в німецькій пивній» (30€) Запрошуємо до берлінської корчми спробувати кілька видів знаменитого напою з найсмачнішою свинячою рулькою!
«Берлін вечірній" (дор. 17€; діти до 11,99 р. 15€).  Найсучасніша площа Берліна - Потсдамерплатц,  бульвар Зірок, театр, де проводиться відкриття та церемонія нагороджень знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале.
Переїзд на територію Польщі.
Поселення в транзитний готель. 
Ночівля.

6 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Факультативно пропонуємо відвідати Краків (трансфер 7€).
Оглядова екскурсія (15€, ~ 1,5-2 год.).  Саме тут знаходиться найбільша кількість архітектурних пам'яток країни. Історичний центр Кракова внесений до ЮНЕСКО списку Всесвітньої культурної спадщини.
Вавельський замок (20€)  Замок являє собою цілий архітектурний ансамбль. Королівські покої знаходяться поруч з каплицями, найвідоміша з них - каплиця Зігмунда. Вона не дуже схожа на храм, скоріше, на світську будівлю епохи Ренесансу. У каплиці висить величезний дзвін Зигмунда. Згідно з повір'ям, на дзвін можна подивитися тільки один раз і загадати при цьому одне бажання, вибравши або гроші, або любов.
Переїзд на Україну.
Нічне прибуття до Львова. 

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проїзд автобусом єврокласу;
• Супровід керівником групи;
• Проживання по маршруту: готель 3 *;
• Харчування - сніданки;
• Екскурсії згідно програми туру;
• Страхування 
Додатково оплачується:
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
• Додаткові факультативні екскурсії за програмою;
• Проїзд в громадському транспорті;
• Особисті витрати (обіди);
 
 
 
 
 

 

Relax-Stryi © Всі права захищено - Копіювання матеріалів можливе тільки при наявності прямого посилання на оригінал.
— Made with Serhiy Kopylov —