RELAX-STRYI

Мої голандські тюльпанчики

АГЕНЦІЯ - RELAX

Опис

К-ть осіб: 
1
Дата: 
08.04.21
Готель: 
155Є
Маршрут: 
Львів - Краків - Берлін - Амстердам - Прага - Брно - Львів
  1. день

11:30 - збір групи на залізничному вокзалі у Львові.
12:00 - виїзд зі Львова. Перетин укараїно-польського кордону.
Нічний переїзд в Берлін.
По дорозі пропонуємо факультативно екскурсію у Кракові (10€). Для туристів, які не бажають відвідати екскурсію в Кракові, - пропонуємо трансфер до центральної частини міста (5€). Для решти туристів вільний час в торговому центрі.
2 – день
Раннє прибуття в Берлін. 
Берлін - місто з незвичайною історичною долею. Саме тут Ти побачиш: Курфюрстердамм, Європа-центр, церкву кайзера Вільгельма, Жандарменмаркт, Потсдамерплатц, Унтер-дер-Лінден, Фрідріхштрассе, колону Перемоги, Шарлоттенбургські ворота,  новий Центральний вокзал - найбільший і сучасніший в Європі, Бранденбургські ворота, Рейхстаг, Урядовий квартал, Червону Ратушу, фонтан Нептун, Королівську оперу, собор св.Ядвіги, .....
Факультативно пішохідна екскурсія (10€).
 Музей Пергамон (25€).  Гігантський комплекс зберігає під своїм дахом велику кількість античних колекцій, східну старовину та витвори ісламського мистецтва. Безперечним серцем музею є Вівтар "Пергамону" 165 року до нашої ери з Малої Азії.
 "Чарівний Берлін" (17€).  Побувати на Бульварі Зірок, ознайомитись з Соні Центром — символом та серцем Берліна! А також побачити місце проведення Берлінського кінофестивалю та безліч інших цікавих та захоплюючих місць.
Збір групи. Переїзд в готель на території Нідерландів. Ночівля.
3 –день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Амстердам.
Амстердам - місто, застигле в часі вільної любові та інших вільних задоволень. Під час екскурсії запрошуємо в дивовижний світ кольорів в світ чогось прекрасного, - фабрику діамантів. Тут на Тебе чекає захоплююча екскурсія та можливіть потішити себе, або свою чарівну половинку прикрасами з Амстердаму!
 Пішохідна екскурсія. Вільний час.
 Заансе Сханс + Волендам*(20€). Заансе Сханс це селище де компактно зібране все. Тут Ти знайдеш місцеву сироварню; майстерню по виготовленню кломпів - національного голландського взуття з дерева; пекарню з сільським хлібом. А рибальське містечко Волендам запам'ятається великою кількістю яхт, човнів тут місцеві жителі які розгулюють в національному вбрані  не відпустять тебе без фото на пам'ять.
- Королівський парк Койкенхоф (21.03.19 - 19.05.19) - восьме чудо світу чарівне місце, де обов'язково необхідно побувати (38€). Тут з квітів зроблені не клумби, а річки небаченої краси. Тюльпани, бузок, незабутки, лілії, троянди .
 - прогулянка на кораблику по Амстердаму (16€).  Можна довго гуляти містом, відвідувати музеї і сидіти в кафешках, але якщо ви не прогуляєтесь хоча б раз на кораблику по каналах Амстердама, то повного відчуття Амстердама у вас не вийде. Не дарма ж Амстердам прозвали "північною Венецією"!
- Квартал Червоних ліхтарів (13€). Дізнайся історію старовинного району міста, де червоний ліхтар став символом продажної любові багато століть тому.
Збір групи та нічний переїзд в Прагу.
4 день

Прибуття в Прагу.
 Пішохідна екскурсія по місту - це справжня пригода зі смаком легенд, таємничості, часом шокуючою і заворожуючою душу правдою, про події минулих років. Тут Ви дізнаєтеся про таємниці будинкових знаків - золотого перстня, трьох золотих троянд, дикунів, трьох прапороносців, двох золотих ведмедів, чорного хреста ... І все це - чудова і таємнича Прага! 
Вільний час.
Факультативно пропонуємо:
- дегустацію пива-  справжнього живого, пінного  напою  (18€).Тут, майже в кожному містечку,  є своя пивоварня. 
- екскурсія Празьким Градом (15€), де кожен будинок по-особливому гарний та має свою таємничу історію. А на завершення рекомендуємо підйом на оглядовий майданчик Празької вежі, звідки відкривається неймовірна краса Праги!
-  прогулянка на кораблику по р. Влтаві (25€), легкий шум річкових хвиль за боротом підсилить твої враження від чарівної Праги, а шведський стіл відновить твої сили.
Поселення в транзитний готель. Ночівля
5 –день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Львова.
По дорозі пропонуємо оглядову екскурсію в м. Брно (10€ ). Побачити місто у всій його окрасі пропонуємо з оглядового майданчика Старої ратуші при вході в яку Тебе зустріне символ міста крокодил, місцеві жителі звуть його "драконом".
Повернення до Львова орієнтовно 00:00
У вартість туру входить:
- проїзд автобусом єврокласу;
- проживання у готелях 2-3*;
- харчування - сніданки в готелях;
- супровід керівника групи;
- оглядові екскурсії згідно програми туру;
- групове медичне страхування;
 
У вартість не входить:
• рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
• особисті витрати
• депозит на факультативні екскурсії - 28 євро. Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти під час туру не повертаються.
• сезонна доплата на виїзди в квітні-травні - 5 євро (оплата обов'язкова)
• курортный сбор в отелях от 1 до 3 евро (оплата на месте)
- при груповому бронюванні дітей/студентів:
тури до чотирьох днів (включно) - обов'язкова факультативна екскурсія або депозит + 1 факультатив на власний вибір
тури від п'яти днів - обов'язкова факультативна екскурсія або депозит + 1 факультатив на власний вибір
 
 
 

Relax-Stryi © Всі права захищено - Копіювання матеріалів можливе тільки при наявності прямого посилання на оригінал.
— Made with Serhiy Kopylov —