RELAX-STRYI

Моя казкова Прага

АГЕНЦІЯ - RELAX

Опис

Дата: 
01.05.23
Маршрут: 
Львів - Краків - Прага - Карлові Вари - Львів

1-день
12:00 Збір групи на залізничному вокзалі м.Львова.
12:30 Виїзд зі Львова.
Перетин кордону із Польщею. 

Пропонуємо оглядову екскурсію по місту Краків (13€), або трансфер в центр м.Кракова (6€).
 Саме тут знаходиться найбільша кількість архітектурних пам'яток країни. Під час екскурсії Ви відвідаєте Вавельський пагорб з замком і Кафедральним собором, середньовічне Старе місто з головною площею, будівлю Ягеллонського університету - одного з найбільших в Європі центрів науки і освіти, а всі дороги в Кракові ведуть до Ринкової площі, яку оточують чудові кам'яниці та палаци, колишні торгові ряди (Сукенніце). Головна святиня Кракова Маріацький костел, пам'ятник архітектури XIV ст.
Іншим туристам пропонуємо вільний час в торговому центрі (TESCO).
Нічний переїзд в Прагу.
2-день
Переїзд в Прагу. 
По приїзду оглядова екскурсія(використання громадського транспорту за свій рахунок) "Вулицями Старого міста".  Ви, побуваєте у найкрасивіших місцях міста: на Вацлавській та Староміській площах, на Карловому мості. Ви побачите відомий Орлой - празькі куранти, Тинський храм, будинок, де народився письменник Франц Кафка.
Вільний час в Празі.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Екскурсія Празьким Градом  (13€).  Це великий історико-культурний центр країни, заснований ще у 9 столітті. Всередині Граду з Градчанської площі ведуть парадні ворота, біля яких виставлена почесна варта. Далі, у другий двір, ведуть барочні ворота Матіаша. У третьому дворі — найдавнішій частині Граду — знаходиться відомий кафедральний собор Св. Віта !!! Ця готична споруда вважається «візитною карткою» міста, а його найстаровинніша частина, каплиця Св. Вацлава, в якій у 932 році був похований «народний чеський святий», великим центром паломництва!!!
"Прогулянка по Влтаві" (дор. 28€; діти до 11.99 років 23€).  Вас буде очікувати зручний катер де запропонують довгоочікуваний  аператив та шведський стіл з широким вибором холодних закусок та гарячих страв. Під цікаві розповіді гіда Ви порините у двохгодинну прогулянку Влтавою, любуючись неймовірною красою історичних пам’ятників та будівель на берегах, таких як Рудольфінум, Карлів міст, величний Празький замок, Національний театр, Вишеград та ін.  
Екскурсія “Пивними дорогами Праги" (дор. 23€; діти до 11,99 р. без дегустації пива - 18€).  Можливість відвідати знамениті пивні та послухати історії про них, і подивитись як варять пиво.
"Вечірня Прага" (12€). В цьому місті безліч таємничих легенд, магічних історій.  Ви зможете взяти участь у містичному спектаклі, проникнутись духом середньовічної Праги та її старовиною.
Ночівля (вечірнє поселення в готель, використання громадського транспорту за свій рахунок).
3-день
Сніданок. Виселення з готелю. 
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Екскурсію у Карлові Вари (30€). Місто лікувальних джерел, променад и колонад. Також вільний час на самостійне катання на фунікулері Діани, обід, бутіки та магазини...
Завод пивоваріння «Крушовіце»: відвідайте королівство хмелю. (20€, безліміт пива)  «Крушовіце» як і раніше привертає увагу якістю та декількома сортами відмінного пива. «Крушовіце» з 10%, 12% , «Мушкетер», напівтемне «Малваз» та безалкогольне пиво «Fríí» популярні настількі ж, скільки екскурсія на саме пивоварне підприємство.
 Музей Бехеровки (15€ екскурсія з дегустацією). Пропонуємо Вам невеличку екскурсію в музей Яна Бехера у Карлових Варах, там Ви зможете ознайомитись з історією створення популярного міцного лікеру, побачите деякі етапи його виробництва і дізнаєтесь як правильно вживати Бехеровку.
Збір групи. 
Виїзд в напрямку українського кордону.
4-день
Прибуття до Львова (біля 09:00)
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проїзд автобусом єврокласу;
• Супровід керівником групи;
• Проживання по маршруту: готель 3 *;
• Харчування - сніданки;
• Екскурсії згідно програми туру;
• Страхування
Додатково оплачується:
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
• Додаткові факультативні екскурсії за програмою;
• Проїзд в громадському транспорті;
• Особисті витрати (обіди);
• Оплата за візу.
 
 
 

Relax-Stryi © Всі права захищено - Копіювання матеріалів можливе тільки при наявності прямого посилання на оригінал.
— Made with Serhiy Kopylov —