RELAX-STRYI

Чудовий Будапешт + Відень

АГЕНЦІЯ - RELAX

Опис

К-ть осіб: 
1
Дата: 
20.03.21
Маршрут: 
Львів - Егер – Будапешт – Відень – Львів

 
2 ночі в Будапешті, 1 нічний переїзд!
1 день
08:30 Збір групи на залізничному вокзалі.
09:00 Виїзд зі Львова до Угорщини. 
Приєднання групи по маршруту.

Угорщина - країна з унікальною історією, розташована в самому центрі Європи. 
Відправлення в Егер - перлину угорського барокко і батьківщину вогненно червоних вин.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір: 
Відвідування винних підвалів у Долині красунь з дегустацією вин і смачного гуляшу (15€). Єгер є одним з центрів угорського виноробства саме тут роблять, усім відоме червоне вино Egri bikavér, тобто «Егерська бича кров». Тут популярні: білий мускат «Оттонель»,  сухе вино «Дівчина з Егеру»,  червоний «Цвайнгер» і дуже смачне десертне вино   «Мелора».
Переїзд в Будапешт. 
Розміщення в готелі. 
Ночівля.

2 день
 
Сніданок.
Оглядова екскурсія по місту: панорама Будайської сторони, Пешта, та Дунаю. Королівський палац, тераси Рибацького бастіону, огляд території Парламенту, Базиліка Святого Іштвана, площа Героїв, пам'ятник Тисячоліття, Замок Вайдахуняд, монумент Аноннімусу, міський парк Варошлігет. 
Вільний час в Будапешті.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

"Будапешт - місто контрастів" (15€). Пропонуємо ближче оглянути будівлю Парламенту Будапешту в ньому: 691 приміщень, 29 сходів і 10 дворів.
Далі ми відвідаємо храм - Базиліка св. Іштвана в стилі ренесанс. Один з найбільших храмів в Угорщині.
Серцем Будапешта є вулиця Ваци, яка йде від площі Воросмарті до мосту Елізабет. Тут розташовані найфешенебельніші житлові будинки, великі універмаги, розкішні готелі і міжнародний торговий центр.
Далі наша прогулянка по вулиці Корзо. Тут, в серці історичного центру, багато кафе - «Вертеп», «Кактус», «Корзо10» і невеликих магазинчиків.
Гора Геллерт (7€) З гори, висотою понад 230 м., мандрівникам вдасться помилуватися Будапештом, Дунаєм, островом Маргіт. Гора цікава цитаделлю, а також купальнею, що знаходиться біля її підніжжя. Це найкраще місце для фотографій на фоні Будапешта!
Рекомендуємо екскурсію в місто Сентендре (18€) -  де можна поринути в атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв і сувенірних крамничок. Саме тут варто спробувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки! 
Вільний час. Повернення в Будапешт.
Пропонуємо відвідати найбільший в центральній Європі Тропікарій - Океанаріум (трансфер 10€; вх.квитки оплачуються додатково), який знаходиться в торговому центрі "Кампона" де знаходиться TESCO.
Пішохідна екскурсія «Незвіданий Будапешт» (12€).  Ми побачимо дивовижні будівлі і історичні місця: Синагога Дохань, Єврейський квартал та руїн паби.
Єврейський квартал Будапешта - район з багатою історією: тут стоїть знаменита Синагога, тут ще витає дух колишніх поколінь багатостраждального єврейського народу.
Руїн паби - один з головних магнітів Будапешта і його ноу-хау.
 «новий формат» барів, якщо можна назвати новими бари, які відкривалися в напіврозвалених занедбаних будинках єврейського кварталу Будапешта. Замість меблів з Ікеа, відвідувачі сидять на різного роду мотлоху, від старої ванни без однієї стінки до напівзогнилого Трабанта. 
Ввечері пропонуємо Прогулянку по Дунаю на кораблику (20€) - під час екскурсії перед Вами відкриється панорама, яка вважається частиною Всесвітньої культурної спадщини: 9 мостів через Дунай, фортечна гора з Королівським палацом, а також набережна у святковій ілюмінації. 
Повернення в готель. 
Ночівля в готелі.

3 день
Сніданок. 
Виселення з готелю. 

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
«Відень - столиця розкоші» (дор. 30€; діти до 11,99 лет - 25€) Відень - стародавнє місто з гучним ім'ям, яке пробуджує мрії. Тут творили великі композитори: Бетховен, Моцарт, Гайдн, Штраус. Тут завжди звучить вальс, а знамениті віденські бали потрясли вже не одне покоління людей.  Під час пішохідної екскурсії Ви побачите дивовижні площі Марії Терезії, музеї, Площу Героїв, зимову резиденцію Габсбургів - палац Хофбург, Королівські стайні, собор Петра і Павла, диво середньовічної архітектури - кафедральний собор Св. Стефана, Віденську Оперу.
Блискучий Відень (13€).  Під час автобусно-пішохідної екскурсії ми також побачимо найвеселіший будинок Відня - Будинок Хундертвассера. В кінці відвідаємо Палац Бельведер - одну з головних визначних пам'яток Відня.
Музичний Відень (13€, додатково оплачується вхідний квиток).
На вулиці Домгассе №5 знаходиться єдина з дюжини віденських квартир Моцарта, яка збереглась по сьогоднішній день.
А далі ми пройдемо з вами в Віденську Державну Оперу "Haus am Ring". Без сумніву - один з найзначніших оперних театрів світу.
 «Легенди Відня» (13€) - Початок біля  Собору св. Стефана - легенди, які пов'язані з Собором, також будинок, в якому проживав В. А. Моцарт, далі можна побачити будинок, де відображена фреска 16 в., на якій корова грає в шахи, і потім на вул. Шойнлатернегассе - легенда про Василіска, далі побачимо затишний дворик монастиря св. Хреста, грецький квартал і музиканта Августина, грецьку Церква, єврейський квартал, і закінчується екскурсія блія танцюючого годинника - ANKER UHR.
Імператорський палац Шонбрунн (8€ тільки трансфер) це літня резиденція австрійських імператорів і улюблений палац Марії Терезії.
Золота скарбниця Габсбургів (дорослі - 11€, діти до 11.99 років - 5€. вх. квитки оплачуються додатково) - музей, який без сумніву можна назвати одним з кращих в світі зборів християнських реліквій.
Повернення в Будапешт. 
Нічний переїзд на Україну

4 день
 
Прибуття до Львова (орієнтовно 12:00).
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проїзд автобусом єврокласу;
• Супровід керівником групи;
• Проживання по маршруту: готель 3 *;
• Харчування - сніданки;
• Екскурсії згідно програми туру;
• Страхування .
Додатково оплачується:
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
• Додаткові факультативні екскурсії за програмою;
• Проїзд в громадському транспорті;
• Особисті витрати (обіди);
• Оплата за візу.
Обов'язкова екскурсія: «Відень – столиця розкоші» (30€/25€)
 
 

Relax-Stryi © Всі права захищено - Копіювання матеріалів можливе тільки при наявності прямого посилання на оригінал.
— Made with Serhiy Kopylov —